Ndërkohë që gjatë periudhës së izolimit, Meta pranoi publikisht lidhjen me Chiara-n, […] Megjithatë, gjatë izolimit, dy të dashuruarit vendosën të dilnin publikisht. Por pas më shumë se 2 vitesh kur i dha fund marrëdhënies 9-vjeçare me Silvia Notargiacomo, këngëtari nisi një romancë të re me Chiara Sturdà. Prej kohësh, Chiara Sturdà ishte frekuentuar në fshehtësi me Ermal Metën. Prej kohësh, Chiara Sturdà ishte frekuentuar në fshehtësi me Ermal Metën. Ermali dhe Chiara kanë kaluar disa pushime të bukura në ishujt grekë gjatë kësaj vere dhe në ato pak foto të postuara, kantautori shqiptar duket shumë i dashuruar. Stiamo parlando della ragazza che, ormai da tempo, appare al suo fianco in alcuni scatti che lo stesso cantante pubblica sui social network. Sot, Chiara feston 30-vjetorin e lindjes dhe Ermali s’mund të gjente mesazh më të bukur për ta uruar. Megjithatë, gjatë izolimit, dy të dashuruarit vendosën të dilnin publikisht. Megjithatë, gjatë izolimit, dy të dashuruarit vendosën të dilnin publikisht. Di lei, però, non sono molte le notizie che Sot, Chiara feston 30-vjetorin e lindjes dhe Ermali s’mund të gjente mesazh më të bukur për ta uruar. «La mia quarantena»: con queste inaspettate parole il cantante albanese presentò via social ai suoi Lupi la sua nuova compagna. Infatti, dopo un lungo silenzio, il cantautore ha rivelato ai suoi fan e al mondo esterno la sua storia d’amore con Chiara Sturdà . Per un lungo periodo Chiara Sturdà è rimasta nascosta e riservata, pur essendo già la fidanzata di Ermal Meta. Chi è la fidanzata di Ermal Meta, cantante albanese naturalizzato italiano? Ama fituesi i “Sanremos”, gëzon një dashuri të re me Chiara Sturdà-n, me të cilën prej pak kohësh është fejuar. Cosa sappiamo di Chiara Sturdà More L’articolo Ermal Meta nuova fidanzata: chi è Chiara Sturdà proviene da UrbanPost. Megjithatë, gjatë izolimit, dy të dashuruarit vendosën të dilnin publikisht. La ragazza si chiama Chiara Sturdà. Artisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Ermal Meta, është treguar gjithnjë shumë i rezervuar për jetën e tij private. Kush është Chiara Sturdà? 98 Likes, 17 Comments - Ermal Meta e Chiara Sturdà (@meta_sturda.officialfanpage._) on Instagram: “Relax #ermalmetamusic#ermalmeta#chiarasturda#metasturda” Fituesi i “Sanremos”, është duke shijuar një dashuri të re me Chiara Sturdà-n, me të cilën prej pak kohësh edhe është fejuar. Chi è Chiara Sturdà, la fidanzata di Ermal Meta. Prej kohësh, Chiara Sturdà ishte frekuentuar në fshehtësi me Ermal Metën. Ermal Meta, ecco il siparietto con la sua Chiara Sotto la luce dei riflettori è finita però anche la sua vita privata e sentimentale. Sot, Chiara feston 30-vjetorin e lindjes dhe Ermali s’mund të gjente mesazh më të bukur për ta uruar. Chiara është agjente, e apasionuar pas volejbollit dhe punon si menaxhere marketingu për Top Player Company. CLICCA PER CONTINUARE A LEGGERE LEGGI ANCHE:“GF Vip” Sonia Lorenzini nella bufera: «Va’ cacciata subito», di cosa […] Prej kohësh, Chiara Sturdà ishte frekuentuar në fshehtësi me Ermal Metën. Artisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Ermal Meta, është treguar gjithnjë shumë i rezervuar për jetën e tij private. Por pas më shumë se 2 vitesh kur i dha fund marrëdhënies 9-vjeçare me Silvia Notargiacomo, këngëtari nisi një romancë të re me Chiara Sturdà. Çifti kanë jetuar një kohë të gjatë lidhje në fshehtësi, por gjatë izolimit kanë vendosur të …

Rosa Barcellona 2003, Masha E Orso Alta Risoluzione, Volpino Di Pomerania Vendita Toscana, Webcam Lazise Piani Di Clodia, 5 Per Mille Agenzia Spaziale Italiana, Martina Hamdy Figlio,